| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Accessories: Pipe clamps, Variant: R32 (2z), Order unit: 2 pieces |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 69 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217425516 |
| Värvus | Kroom |
| Läbimõõt | 64 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |