| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Accessories: Pipe clamps, Variant: R14 (1 1/4z): Order unit: 2 pieces |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 51 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217425493 |
| Värvus | Kroom |
| Läbimõõt | 44 mm |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |