| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Accessories Filament Bulb |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2998 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Mudel | Värvitu |
| Valgusvoog | 280 lm |
| Kogupikkus | 28 mm |
| Läbimõõt | 10 mm |
| Lambi pinge | 24 V |
| Lambi võimsus | 1.2 W |
| Pakkimistase 1 | 7320500561997 |
| Nimivool | 50 mA |
| Sobib küpsetusahjule | No |
| Löögikindel | No |
| Sobib külmutile | No |
| Süsinikhõõgniit | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 10000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 0 kWh |