| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ACC. BAG NSYPLM32 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Mudel | Paigalduskomplekt |
| Kapi paigalduslaius | 215 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 0 mm |
| Sobib ümbrise kõrgusele | 310 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606480482045 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 160 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| RAL-number | 0 |
| Maksimaalne koormus | 0 kg |
| Materjal | Muul viisil |