| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AC/R/5/BB |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001354 |
| Nimipinge | 24 V |
| Voolu liik | DC |
| Helitugevus | 97 dB |
| Voolutarve | 0.035 A |
| Toonide arv | 32 |
| Kontaktiga | No |
| Pakkimistase 1 | 5018987346115 |
| Pakkimistase 2 | 5018987346115 |
| Kere värvus | Punane |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP21 |