| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ABN Veldverdeler 800x500x160 3-Rij |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000214 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Kere materjal | Teras |
| Kaitseaste (IP) | IP43 |
| Katte kuju | Suletud |
| Pakkimistase 1 | 4015153469334 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 800 mm |
| Kõrgus | 500 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| RAL-number | 9016 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 160 mm |
| Ridade arv | 9 |
| Kõrgus | 0 mm |
| Katte liik | Uks |
| Laius | 0 mm |
| EMC-variant | No |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Sisemine sügavus | 95 mm |
| DIN-liist | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 12 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Läbipaistev kate/uks | No |
| Lukuga | No |