| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ABN S/M DEUR 2 BREED 8 HOOG ZON SLUITNG |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000747 |
| Laius | 498 mm |
| Kõrgus | 1218 mm |
| Sügavus | 16 mm |
| Materjal | Teras |
| Kaitseaste (IP) | IP43 |
| Pakkimistase 1 | 4015153767430 |
| Värvus | Valge |
| Mudel | Muul viisil |
| EMC-variant | No |
| Pinna liik | Pulbervärvitud |
| Klaasitud uks | No |
| Ukse blokeering ahela lahutamisega | No |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |