| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ABN NT-Prof 25mm Lengt 1800mm 400A(20st) |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002518 |
| Paigaldusviis | Kruviühendus |
| Mudel | Süsteemne |
| Pikkus | 1500 mm |
| Seadmeraamide (RU) arv | 12 |
| Pakkimistase 1 | 4015153591066 |
| Astmevaba paigaldus | Yes |
| Materjal | Teras |
| Pinna liik | Töötlemata |
| Kogumislati profiili kõrgus | 40 mm |