| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ABN Cable guide 250 mm housing |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002624 |
| Mudel | Äärikuga |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 4015153532526 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 245 mm |
| Kõrgus | 23 mm |
| Sügavus | 6 mm |
| RAL-number | 9002 |