| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ABN Horizontaal support rail Breedte 5 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002620 |
| Mudel | Paigaldusvõru |
| Kapi paigalduslaius | 1500 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 0 mm |
| Sobib ümbrise kõrgusele | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4015153599789 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 1313 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| RAL-number | 0 |
| Maksimaalne koormus | 0 kg |
| Materjal | Metall |