| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ABN Dichte afdekking Montagepl 250x750mm |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000264 |
| Katte liik | Suletud |
| DIN liistude arv | 5 |
| Pakkimistase 1 | 4015153733824 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 750 mm |
| Sügavus | 106 mm |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Koos kattega | Yes |
| Moodulite arv DIN liistu kohta | 12 |
| N-PE klambriga | No |