| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ABN Deur Breedte 1 Hoogte 12 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000747 |
| Laius | 550 mm |
| Kõrgus | 1980 mm |
| Sügavus | 16 mm |
| Materjal | Teras |
| Kaitseaste (IP) | IP43 |
| Pakkimistase 1 | 4015153003705 |
| Värvus | Valge |
| Mudel | Muul viisil |
| EMC-variant | No |
| Pinna liik | Lakitud / emailitud |
| Klaasitud uks | No |
| Ukse blokeering ahela lahutamisega | No |