| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AB05 D IIB LED 1M20X1,5 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001952 |
| Laius | 230 mm |
| Pikkus | 360 mm |
| Kõrgus/sügavus | 175 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK10 |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Efektiivne valgusvoog | 1.453 lm |
| Pakkimistase 1 | 4250217403361 |
| Paigaldusviis | Seinale-/lakke paigaldatav |
| Kaitseklass | I |
| Lambipesa | Puudub |
| Juhi ristlõige | 4 mm² |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Pinge liik | AC |
| Sobib lambi võimsusele | 22 W |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti pingejuhtimisega seadis |
| Seadistatav | No |
| Pooluste arv | 3 |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Kattematerjal | Klaas, läbipaistev |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Sisaldab juhtseadist | Yes |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Konstantse valgusvoo juhtimine | No |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | -55-55 °C |
| Valguse hajutaja | Peegeldi |
| Exchangeable control gear | No |