| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | XELP-138101900. LV switchgear |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4821 1010 00 |
| Laius | 10 mm |
| Kõrgus | 1 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Pakkimistase 1 | 4015081698844 |