| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ATTACHMENT FLAT 100 H=60 D=1.0 Zplus |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001006 |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| Materjal | Teras |
| Siseraadius | 0 mm |
| Kaablirenni laius | 100 mm |
| Kaablirenni kõrgus | 60 mm |
| NATO-paigaldusavad | No |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 3606480783425 |
| RAL-number | 9010 |
| Pinnatöötlus | Kuumtsingitud ja kaetud |
| Materjal | Muul viisil |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |
| Laia piluga mudel | No |