| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | A5 plastic document pocket - 174x188x22 mm |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Mudel | Elektriskeemi tasku |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 3606485131474 |
| Pakkimistase 2 | 3606485131474 |
| Värvus | Hall |
| Kõrgus | 174 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Isekleepuv paigaldus | Yes |
| RAL-number | 7035 |
| Kapi paigalduslaius | 188 mm |
| Läbipaistev | No |