| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | A-METER AM72 0-25/37,5A OU=10 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002292 |
| Mudel | Pindpaigaldus |
| Pinge liik | AC |
| Täpsusklass | 2.5 |
| Mõõteulatus | 0-25 A |
| Mõõtesüsteem | Raud |
| Skaala nominaalne lõppväärtus | 25 A |
| Pakkimistase 1 | 4251510743703 |
| Laius | 85 mm |
| Kõrgus | 155 mm |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | No |
| Võimsuse kadu | 0.15 W |
| Trafo ühendus | Yes |
| Maksimaalne nõela paine | 90 ° |
| Üle voolu skaala | Yes |
| Skaala valgustus | No |
| Kinnituse oleku näit | No |
| Kalibreeritud | No |