| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | A 1018 clip-on amperemeter 1000 A/1 A w. conn. cable up to max. curren |
| Bränd | Dehn |
| Päritoluriik* | SI |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0.001-1200 A |
| Klambri avamine | 52 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT III |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Pakkimistase 1 | 4013364370982, 4013364370982 |
| Liides | Yes |
| Adapteri ühendamine multimeetriga | Yes |