| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZLS965 DIN Adapter |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Faasilatt
|
| Päritoluriik* | CH |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Tunnusvool In | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 7612271501440, 7612271501440 |
| Laius | 18 mm |
| Mudel | Tasapinnaline |
| Kõrgus | 87 mm |
| Painduv | Yes |
| Pikkus | 0 mm |