| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 93PM-100(150)-6 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000382 |
| Pinge liik | AC |
| Ehitusviis | Vabalt seisev mudel |
| Primaarpinge | 380-415 V |
| Sekundaarpinge | 380-415 V |
| USV- tehnoloogia | Ühenduses |
| Primaarsagedus | 50-60 Hz |
| Sekundaarsagedus | 50-60 Hz |
| Pakkimistase 1 | 6430028224869 |
| Laius | 560 mm |
| Kõrgus | 1876 mm |
| Sügavus | 914 mm |
| Mass/kaal | 309 kg |
| Siirdeaeg täiskoormusel | 0 min |
| Võrguhaldus | Yes |
| USB liides | Yes |
| Potentsiaalivaba lülituskontakt | Yes |
| SNMP | Yes |
| Andmesideliidese liik RS-232 | Yes |
| Modulaarne | Yes |
| Sekundaarfaaside arv | 3 |
| Primaarfaaside arv | 3 |
| Automaatne väljalülitusfunktsioon | Yes |
| Väljundpinge suurim häiring (lineaarkoormus) | 1.5 % |
| Väljundi võimsustegur | 1 |
| Üldine kasutegur | 97 % |
| Kasutegur öko-mooduses | 99 % |
| Sisendi ühendus | Fikseeritud ühendus |
| Fikseeritud väljundühenduste arv | 1 |
| Väljundi aktiivvõimsus | 100000 W |
| Väljundi näivvõimsus | 100000 VA |