| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 93638 EKE 150W 21V GX5,3 24X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Laternad meditsiiniliseks kasutamiseks
Pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC002708 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Lambi pinge | 21 V |
| Lambi võimsus | 150 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300456843 |
| Pakkimistase 2 | 4052899573260 |
| Nimivool | 0 mA |
| Rakendus | Muul viisil |