| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 758600 BAT. ALTILED 7.2V/4AH NICD |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Mudel | Nikkel-kaadmium |
| Mahtuvus | 1200 mAh |
| Pakkimistase 1 | 5415022456639 |
| Muu tähised | AA |
| Plastkere | Yes |
| Pikkus | 198 mm |
| Ümbrustemperatuur | 5-40 °C |
| Kõrgus koos poolusega | 253 mm |
| Akupatarei | Yes |
| Elementide arv | 4 |