| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 7.2KV 355A M/S 1245 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | IN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8535 1000 00 |
| ETIM | EC003507 |
| Rakendus | Mootori kaitse |
| Pinge liik | AC |
| Tunnusvool | 355 A |
| Tunnuspinge | 7.2 kV |
| Nimisagedus | 50 Hz |
| Kasutuskategooria | Muul viisil |
| Lülitussuutlikkus | 0.063 kA |
| Pakkimistase 1 | 5027590087254 |
| Läbimõõt | 76 mm |
| Vabasti tunnusjoon | Muul viisil |
| Pikkus | 442 mm |
| Paigaldusviis | Õhk |
| Löögiga | Yes |
| Standard | DIN |
| Omaduste kategooria vastavalt standardile IEC 60282-1 | Back-up |