| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 64G Eaton Industrial Switch & Fuse Gear Exel/Glasgow LV systems Switch- & Controlgear Enclosure |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | IN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000249 |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 660 V |
| Pooluste arv | 4 |
| Tunnus-talitlusvool Ie | 630 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 415 V |
| Sisestatava kaitsme mõõdud | Silindriline |
| Pakkimistase 1 | 9010238196124 |
| Kere kõrgus | 301 mm |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Rikkekaitsega | No |
| Sulavkaitse-lahklüliti kere | Muul viisil |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |
| Kere laius | 269 mm |
| Kere sügavus | 193 mm |