| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 6472 U-500-101 USB power adapter insert, flush-mounted |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 3121 00 |
| ETIM | EC001781 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Ühenduse liik | USB |
| Väljundvool | 3000 mA |
| Primaarpinge | 100-240 V |
| Sekundaarpinge | 5 V |
| Stabiliseeritud | TRUE |
| Väljundpinge liik | DC |
| Pakkimistase 1 | 4011395276471 |