| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen Lamp Osram 64542 R50CLA 30W 230V E14 12X3X1 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000266 |
| Valgusvoo nurk | 30 ° |
| Kogupikkus | 87 mm |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 28 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321212115 |