| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 64502 150W 240V GX6.35 20X1 OSRAM DIMPLE |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid
GX6.35 pirnid |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC001057 |
| Lambipesa | GX6.35 |
| Valgusvoog | 4000 lm |
| Kogupikkus | 55 mm |
| Läbimõõt | 18 mm |
| Lambi pinge | 240 V |
| Värvustemperatuur | 3200 K |
| Lambi võimsus | 150 W |
| Pakkimistase 1 | 4052899080775 |
| Pakkimistase 2 | 4052899080782 |
| Valgustite kõrgus | 0 mm |
| ANSI | Muul viisil |
| Valgustugevus | 0 cd |
| Põlemisasend | Universaalne |
| Kaare pikkus | 0 mm |
| Hõõgniidi kuju | Puudub |
| Hõõgniidi pikkus | 0 mm |
| Tehnoloogia | Halogeen |
| Peegeldi läbimõõt | 18 mm |
| Külm valgus | No |