| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 64380 200W R7S-18 25X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Lennujaama valgustusseadmed
R7s pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001958 |
| Lambipesa | R7s |
| Võimsus | 200 W |
| Valgusvoog | 4400 lm |
| Pakkimistase 1 | 4050300209944 |
| Nimivool | 6.6 A |
| Tehnoloogia | Halogeenlamp |