| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 64361 HLX-Z/C 150-15 PK30D 100X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid
Pirnid |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC001057 |
| Valgusvoog | 3600 lm |
| Kogupikkus | 50 mm |
| Läbimõõt | 13.5 mm |
| Lambi pinge | 22.7 V |
| Värvustemperatuur | 3100 K |
| Lambi võimsus | 150 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321345714 |
| Pakkimistase 2 | 4008321345721 |
| Põlemisasend | s90 |
| Hõõgniidi pikkus | 7.1 mm |
| Tehnoloogia | Halogeen |
| Külm valgus | No |