| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 64341 HLX-A 100-15 PK30D 100X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid
Pirnid |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC001057 |
| Valgusvoog | 2700 lm |
| Kogupikkus | 48 mm |
| Läbimõõt | 13.5 mm |
| Lambi pinge | 15.2 V |
| Värvustemperatuur | 3150 K |
| Lambi võimsus | 100 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321345639 |
| Pakkimistase 2 | 4008321345646 |
| Põlemisasend | s90 |
| Hõõgniidi pikkus | 5.3 mm |
| Tehnoloogia | Halogeen |
| Külm valgus | No |