| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 6000053/13 AQL 02/HF/LED |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 52 mm |
| Pikkus | 126 mm |
| Kõrgus/sügavus | 38 mm |
| Lamp | Muul viisil |
| Nimipinge | 220-230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Efektiivne valgusvoog | 0 lm |
| Pakkimistase 1 | 8713812747279 |
| Paigaldusviis | Sisseehitatud |
| Kaitseklass | II |
| Välisläbimõõt | 0 mm |
| Funktsioon | Escape route lighting/signage |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC/DC |
| Toitesüsteem | Keskne (keskpatarei) |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Laius | 0 mm |
| Siseläbimõõt | 0 mm |
| Tähistuse liik | Muul viisil |
| Tähistus | Ühepoolne/kahepoolne |
| Pooluste arv | 6 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 0 |
| Pikkus | 0 mm |
| Kattematerjal | Muul viisil |
| Lambiga | No |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Tuvastuskaugus | 0 m |
| Sealhulgas piktogramm | No |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 0-35 °C |
| Valguse hajutaja | Puudub |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |