| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 5520217168BT EVA-R-DLI-X/BT |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 100 mm |
| Pikkus | 316 mm |
| Kõrgus/sügavus | 78 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP42 |
| Värvustemperatuur | 5600 K |
| Pakkimistase 1 | 8713812774640 |
| Paigaldusviis | Sisseehitatud |
| Kaitseklass | II |
| Välisläbimõõt | 100 mm |
| Funktsioon | Escape route lighting |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Kaugjuhtimisega | Yes |
| Laius | 68 mm |
| Pooluste arv | 7 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Pikkus | 316 mm |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Aku liik | NiMH |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Talitlusjärelevalve ohutusmoodul (kesktoitega süsteem) |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Valgusvoog ooteolekus | 231 lm |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-35 °C |
| Valguse hajutaja | Focal lens |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Nimitalitlusaeg | 1 h |
| Exchangeable control gear | Yes |
| Sisseehitatud kõrgus/sügavus | 35 mm |
| Võimsustegur | 0.7 |