| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 5513227057 EVA-DSO/LB400/ALU |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 235 mm |
| Pikkus | 250 mm |
| Kõrgus/sügavus | 80 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK10 |
| Nimipinge | 220-230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 5600 K |
| Pakkimistase 1 | 8713812771489 |
| Paigaldusviis | Wall surface mounted / ceiling surface mounting |
| Kaitseklass | II |
| Funktsioon | Escape route lighting |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Pistikühendus |
| Kere värvus | Hall |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Pooluste arv | 4 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Aku liik | NiMH |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Autotest |
| Juhtmestiku liik | Suitable for through wiring |
| Valgusvoog ooteolekus | 97 lm |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | -20-40 °C |
| Valguse hajutaja | Focal lens |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Nimitalitlusaeg | 3 h |
| Võimsustegur | 0.9 |