| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 5510227069 EVA-R-DWI-X/LB400/ALU |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 100 mm |
| Pikkus | 316 mm |
| Kõrgus/sügavus | 78 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP42 |
| Efektiivne valgusvoog | 245 lm |
| Pakkimistase 1 | 8713812771564 |
| Paigaldusviis | Sisseehitatud |
| Kaitseklass | Puudub |
| Välisläbimõõt | 100 mm |
| Funktsioon | Escape route lighting |
| Lambipesa | Puudub |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Alumiinium |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Laius | 68 mm |
| Pooluste arv | 3 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Pikkus | 316 mm |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Aku liik | NiMH |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Autotest |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Valguse hajutaja | Focal lens |
| Exchangeable control gear | Yes |
| Sisseehitatud kõrgus/sügavus | 35 mm |