| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RFID Key Fob Welcome 8300-0-8148 2TMA210010R0001 |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| ETIM | EC001349 |
| Funktsioon | Juht- |
| Liidese tüüp | Raadiojuhtimine |
| Pakkimistase 1 | 6955891804647 |
| Pakkimistase 2 | 6955891804647 |
| Laius | 31 mm |
| Kõrgus | 5 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Paigaldusviis | Süsteemist sõltumatu |
| Materjal | Plast |
| Laius mooduli arvudes | 0 |