| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 5062 III26 FS Installation strip perforated, corrugated 26x1,2mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000033 |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Type of strap | Laineline |
| Pakkimistase 1 | 4012195774549 |
| Pakkimistase 2 | 4012195774587 |
| Pakkimistase 3 | 4012197029616 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 26 mm |
| Perforeeritud avad | Yes |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Perforatsioon | Ümmargune |
| Suurim koormus | 0 N |
| Perforatsiooni läbimõõt | 9 mm |
| Perforatsiooni laius | 9 mm |
| Perforatsiooni pikkus | 0 mm |
| Number of perforation rows | 0 |
| In container | Yes |