| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 4540990090/13 FIRST FIX SPACER SET |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 32 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Lisatarviku liik | Muhv/liitmik, sirge |
| Pikkus | 48 mm |
| Pakkimistase 1 | 8713812765105 |
| Värvus | Nikkel |
| Materjal | Muul viisil |