| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 4510990046/13 EVA-KS 1500 |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 42 mm |
| Lisatarviku liik | Tugiklamber |
| Pikkus | 158 mm |
| Pakkimistase 1 | 8713812764351 |
| Värvus | Alumiinium |
| Materjal | Alumiinium |