| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 4510990034/13 EVA-PK 500 |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 129 mm |
| Kõrgus | 24 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldusplaat |
| Pikkus | 340 mm |
| Pakkimistase 1 | 8713812764245 |
| Värvus | Alumiinium |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Alumiinium |