| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 4510990010/13 WB EVAGO SIGN |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 32 mm |
| Lisatarviku liik | Tugiklamber |
| Pikkus | 20 mm |
| Pakkimistase 1 | 8713812765174 |
| Värvus | Alumiinium |
| Läbimõõt | 16 mm |
| Materjal | Teras |