| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 4510256062/13 EVA-CIP-22 |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4900 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 58 mm |
| Pikkus | 235 mm |
| Kõrgus/sügavus | 139 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Värvustemperatuur | 5000 K |
| Pakkimistase 1 | 8713812762487 |
| Paigaldusviis | Seinale paigaldatav |
| Kaitseklass | Puudub |
| Funktsioon | Escape route signage |
| Lambipesa | Puudub |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Alumiinium |
| Pinge liik | AC/DC |
| Toitesüsteem | Keskne (keskpatarei) |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Tähistuse liik | Sisestatav leht/plaat |
| Tähistus | Ühepoolne |
| Pooluste arv | 4 |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Tuvastuskaugus | 22 m |
| Sealhulgas piktogramm | Yes |
| Juhtmestiku liik | Suitable for through wiring |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 0-35 °C |
| Valguse hajutaja | Puudub |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |