| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 42381S-B-03 Surface mounted box for video indoor station 7, black |
| Bränd | Busch-Jaeger |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000354 |
| Ühendusplokiga | No |
| Pakkimistase 1 | 6955891813830 |
| Värvus | Must |
| Laius | 13 mm |
| Kõrgus | 157 mm |
| Sügavus | 193 mm |
| Materjal | Plast |