| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Room Controller 2 Module System Access White |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000354 |
| Laius | 250.8 mm |
| Kõrgus | 185 mm |
| Sügavus | 13.5 mm |
| Pakkimistase 1 | 6955891815278 |