| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 42331551/1330 PP 315/51/BL-30M |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Laius | 175 mm |
| Mudel | Akrüülplaat |
| Materjali paksus | 8 mm |
| Kahepoolne | No |
| Piktogrammi tähendus | Väljapääsutee |
| Pikkus | 315 mm |
| Õhu voolusuund | Straight/upwards |
| Tuvastuskaugus | 25 m |
| Pakkimistase 1 | 8713812749730 |