| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 42080300/13 PLAFOND INZET KIT 70MM |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 154 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Lisatarviku liik | Riputuskaabel |
| Pikkus | 1500 mm |
| Pakkimistase 1 | 8713812765822 |
| Värvus | Alumiinium |
| Materjal | Alumiinium |