3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA) image 1
3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA)
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 01.01.99
EAN: 3606485151007
MPN: BRS397WB60ACA
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi 3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA)