| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FTF000391511 391511 Crocodile Clips for conductor rails, red, 4 mm |
| Bränd | Beha-Amprobe |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Mõõtesond |
| Voolutaluvusvõime | 5 A |
| Mõõteahela kategooria | CAT III |
| Suurim tööpinge | 600 V |
| Pakkimistase 1 | 0095969259842 |
| Komplekt | Yes |
| Pistikühendus | 4 mm turvaspistik |
| Isolatsioonimaterjali liik | PVC |
| Kasti/kotiga | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |