| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 3640GB42 S Cover Surface mounting |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002655 |
| Mudel | Sobib haakuvatele pistikühendustele (sõltuvalt kaubamärgist) |
| Kuju | Ruudukujuline |
| Kinnitusviis | Kruviühendus |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Pakkimistase 1 | 8712507493200 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 105 mm |
| Sügavus | 55 mm |
| Pistikupesade arv | 0 |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 105 mm |
| Ühenduskaabliga | No |
| Kolmepooluselisi osi | 6 |
| Neljapooluselisi osi | 0 |
| Viiepooluselisi osi | 0 |