| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 3611GB2-R S Cover Surface mounting |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002655 |
| Mudel | Sobib haakuvatele pistikühendustele (sõltuvalt kaubamärgist) |
| Kuju | Nelinurkne |
| Kinnitusviis | Klõps |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Pakkimistase 1 | 8712507493224 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 73 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Pistikupesade arv | 0 |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 125 mm |
| Ühenduskaabliga | No |
| Kolmepooluselisi osi | 2 |
| Neljapooluselisi osi | 0 |
| Viiepooluselisi osi | 0 |