| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 343 EX BATTERY NICD JD2-6,0V RLF25...N |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 6 V |
| Mudel | Muul viisil |
| Mahtuvus | 4 mAh |
| Pakkimistase 1 | 4250217453427 |
| Suuruse tähis | Muul viisil |
| IEC tähis | Muul viisil |
| Muu tähised | Muul viisil |
| Plastkere | Yes |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | Yes |
| Sobib kiirlaadimiseks | No |
| Akupatarei | Yes |